Нови акредитовани семинар - Е - знање у настави

У сарадњи са организацијом Центар за образовање и развој "Мионица" акредитовали смо још један семинар код Завода за унапређивање образовања и васпитања Републике Србије.

Основни циљеви су:

Професионално оснаживање наставника за примену нових метода и техника у настави уз примену савремених информационо - комуникационих технологија; Упознавање наставника са бесплатним платформама и сервисима; начинима за објављивање материјала за учење; ВордПрес платформом за блогове Подизање нивоа међусобне комуникације наставника, између наставника и ученика и између наставника и родитеља. Модернизација образовно-васпитног процеса. Оспособљавање наставног кадра за креирање едукативног окружења на интернету у циљу квалитетније наставе.

Организатор програма:Центар за образовање и развој "Мионица", Кнеза Грбовића бб, Ова адреса ел. поште је заштићена од спамботова. Омогућите JavaScript да бисте је видели., 0143422139, ,

Мирко Марковић, Професор књижевности и публицистике, Интернет клуб Љиг; Катарина Чарапић, Професор српског језика и књижевности, Средња школа „Мионица“;

Мирко Марковић, Професор књижевности и публицистике, Интернет клуб Љиг; Иван Пантелић, дипл. инг. пословне информатике – мастер, STIV Solutions; Катарина Марковић, Дипломирани економиста, СШ „ Хиљаду триста каплара“ Љиг; Ива Николић, Професор шпанског језика и хиспанских књ, Центар за образовање и развој „Мионица“;

општа питања наставе

компетенције за поучавање и учење

Стручно и методичко оспособљавање полазника да користе савремене и бесплатне интернет сервисе помоћу којих ће самостално креирати образовне дидактичко-методичке садржаје.

Наставник разредне наставе
Наставник предметне наставе - основна школа
Наставник предметне наставе - гимназија
Наставник општеобразовних предемта - средња стручна школа
Наставник стручних предмета - средња стручна школа
Наставник изборних и факултативних предмета
Стручни сарадник у школи
Сарадник (педагошки андрагошки асистент и помоћни наставник

Трајање програма:1 дана (укупно време рада: 480 мин.)

Цена по учеснику: 2.000,00 динара